Univerzální lepidlo, které vám pomůže spojit různé druhy materiálů jako papír, dřevo, kůži a mnoho dalších. S tímto lepidlem v kombinaci se správnou tavící pistolí budete mít vždy pod kontrolou spojování materiálů a vytváření pevných spojů. Buďte kreativní a nechte se inspirovat možnostmi, které vám toto lepidlo nabízí. Hlavní parametry: - Univerzální lepidlo pro různé druhy materiálů - Ideální pro spojování papíru, dřeva, kůže a dalších materiálů - Vhodné pro použití s tavící pistolí - Skvělá... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální lepidlo, které vám pomůže spojit různé druhy materiálů jako papír, dřevo, kůži a mnoho dalších. S tímto lepidlem v kombinaci se správnou tavící pistolí budete mít vždy pod kontrolou spojování materiálů a vytváření pevných spojů. Buďte kreativní a nechte se inspirovat možnostmi, které vám toto lepidlo nabízí.

Hlavní parametry:
- Univerzální lepidlo pro různé druhy materiálů
- Ideální pro spojování papíru, dřeva, kůže a dalších materiálů
- Vhodné pro použití s tavící pistolí
- Skvělá pevnost spojů
- Široké využití pro hobby projekty, řemeslné práce a opravy
Zobrazit více

Parametry

lepidla na plast ano
univerzální lepidla ano
lepidla ve spreji ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud