Zamilovali jste si křížkové vyšívání nebo hledáte nový relaxační koníček? S touto skvělou soupravou na křížkové vyšívání můžete snadno vytvořit krásná vyšívaná díla, která ozdobí váš domov nebo se stanou originálním dárkem pro vaše blízké. Souprava obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli pustit do tvorby - od jehly a nití přes vyšívací látku až po praktický kartonový rám, který vám usnadní práci. A pokud si nejste jistí, jak na to, nebojte se - k soupravě patří i užitečný manuál, který... Celý popis

Koupit za 580 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zamilovali jste si křížkové vyšívání nebo hledáte nový relaxační koníček? S touto skvělou soupravou na křížkové vyšívání můžete snadno vytvořit krásná vyšívaná díla, která ozdobí váš domov nebo se stanou originálním dárkem pro vaše blízké. Souprava obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli pustit do tvorby - od jehly a nití přes vyšívací látku až po praktický kartonový rám, který vám usnadní práci. A pokud si nejste jistí, jak na to, nebojte se - k soupravě patří i užitečný manuál, který vás provede celým procesem křížkového vyšívání. Rozměry soupravy jsou 35x45 cm, takže se snadno vejde do vašeho pracovního prostoru. Pusťte se do tvorby a uvidíte, jak relaxační a zároveň odpočinková může být tato činnost!

Hlavní parametry:
- Rozměry: 35x45 cm
- Obsah balení: jehla, nitě, vyšívací látka, kartonový rám, manuál
Zobrazit více

Články odjinud