Mák modrý Nemletý 1kg

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S naším kvalitním produktem určeným pro použití v kuchyni získáte ten správný základ pro vaše kulinářské dovednosti. Balení o váze 1kg vám zajistí dostatečné množství produktu na různé pokrmy a recepty. S tímto produktem budete mít jistotu, že vaše kuchařské dovednosti budou vyniknout a vaše pokrmy oslní všechny vaše hosty. Nechte se inspirovat a vytvořte skvělé gastronomické zážitky s naším výjimečným produktem. Hlavní parametry: - Určeno pro použití v kuchyni - Balení o váze 1kg

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším kvalitním produktem určeným pro použití v kuchyni získáte ten správný základ pro vaše kulinářské dovednosti. Balení o váze 1kg vám zajistí dostatečné množství produktu na různé pokrmy a recepty. S tímto produktem budete mít jistotu, že vaše kuchařské dovednosti budou vyniknout a vaše pokrmy oslní všechny vaše hosty. Nechte se inspirovat a vytvořte skvělé gastronomické zážitky s naším výjimečným produktem.

Hlavní parametry:
- Určeno pro použití v kuchyni
- Balení o váze 1kg
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 1 kg
Ovocná semínka ano

Články odjinud