Makita 1806B

97 %
Stars
(118 hodnocení)

Velkoplošný tesařský hoblík s širokým záběrem je nejprodávanějším modelem na trhu. Jeho ověřená kvalita a původ z Japonska zaručují vysoký standard a spolehlivost. S výkonem 1200 W a 15 000 otáčkami za minutu je tento hoblík ideální pro práci na velkých plochách. Hlavní parametry: - Výkon: 1200 W, 15 000 ot./min - Šířka záběru: 170 mm - Hloubka třísky: 0-2 mm - Hmotnost: 8,8 kg Díky dlouhé základně je práce s tímto hoblikem přesná a jistá. Vysoké otáčky zajišťují perfektní výsledek. Nízko umístěné... Celý popis

Koupit za 9 750 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Velkoplošný tesařský hoblík s širokým záběrem je nejprodávanějším modelem na trhu. Jeho ověřená kvalita a původ z Japonska zaručují vysoký standard a spolehlivost. S výkonem 1200 W a 15 000 otáčkami za minutu je tento hoblík ideální pro práci na velkých plochách.

Hlavní parametry:
- Výkon: 1200 W, 15 000 ot./min
- Šířka záběru: 170 mm
- Hloubka třísky: 0-2 mm
- Hmotnost: 8,8 kg

Díky dlouhé základně je práce s tímto hoblikem přesná a jistá. Vysoké otáčky zajišťují perfektní výsledek. Nízko umístěné těžiště zase zajišťuje pohodlnou práci. Hoblík je možné připojit k domácí elektrické síti a odsávání.

V balení najdete praktický dřevěný přepravní box, HSS nůž, držák pro broušení, paralelní doraz a inbusový klíč.

Zkušenosti tesařů a truhlářů potvrzují výborný poměr cena/výkon tohoto hobliku. Kvalita značky Makita je bezvadná a dílenské provedení je na vysoké úrovni. Hoblík je velmi precizní a dokáže hoblovat krásně. Konstrukce je vyvážená a silný motor zvládá plnou šíři záběru bez problémů.

Pokud si nevíte rady s výběrem, můžete využít nákupního rádce, který vám pomůže vybrat ten správný elektrický hoblík.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Makita
Příkon 1200 W
Šířka hoblování 170 mm
Hloubka úběru 2 mm
Otáčky naprázdno 15000 ot/min
Hmotnost 9 kg
Napájení elektrické
Hobličky pro dřevo ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud