MANNOL 9918 2K-PUR 30 g

0 %
Stars
(0 hodnocení)

MANNOL 9918 2K-PUR 30 g je spolehlivé dvousložkové lepidlo určené pro širokou škálu materiálů, včetně plastů, kovu, dřeva a kamene. Toto lepidlo je ideální pro jak strukturální, tak kosmetické opravy. Díky rychlému vytvrzení během 2-3 hodin při pokojové teplotě můžete rychle a efektivně opravit poškozené části. MANNOL 2K-PUR je odolné vůči povětrnostním vlivům a stárnutí, což zaručuje dlouhotrvající výsledky. Při aplikaci je důležité zajistit čisté a mastnotou zbavené povrchy, někdy je také nutné... Celý popis

Koupit za 118 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

MANNOL 9918 2K-PUR 30 g je spolehlivé dvousložkové lepidlo určené pro širokou škálu materiálů, včetně plastů, kovu, dřeva a kamene. Toto lepidlo je ideální pro jak strukturální, tak kosmetické opravy. Díky rychlému vytvrzení během 2-3 hodin při pokojové teplotě můžete rychle a efektivně opravit poškozené části. MANNOL 2K-PUR je odolné vůči povětrnostním vlivům a stárnutí, což zaručuje dlouhotrvající výsledky. Při aplikaci je důležité zajistit čisté a mastnotou zbavené povrchy, někdy je také nutné povrchy zdrsnit. Lepidlo se snadno aplikuje pomocí dvojité stříkačky a po smíchání obou složek je možné spojit díly. Maximální doba zpracování je 4-6 minut, přičemž úplné vytvrzení nastává po 2-3 hodinách. Uchovávejte tento produkt těsně uzavřený při teplotách od +5 do +25 °C pro optimální výsledky.

Hlavní parametry:
- Typ: dvousložkové lepidlo
- Objem: 30 g
- Doba vytvrzení: 2-3 hodiny
- Odolnost: vůči povětrnostním vlivům a stárnutí
- Teplotní rozmezí pro uchování: +5 až +25 °C
- Maximální doba zpracování: 4-6 minut
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mannol
Epoxidové tmely ano
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud