Mapei Mapesil AC je vysoce kvalitní silikon s kyselou reakcí, který je ideální pro těsnění spojů skla, keramiky, obkladů, dlažeb či eloxovaného hliníku. Díky své odolnosti proti plísním a vysoké pružnosti je skvělou volbou pro různé aplikace. Tento silikon je síťující v kyselině octové a odolný vůči běžným chemickým vlivům prostředí. Jeho snadná zpracovatelnost usnadňuje aplikaci a vytváření dokonalých těsnících spojů. Mapei Mapesil AC však není vhodný pro spáry ve styku s přírodním kamenem či pro... Celý popis

Koupit za 256 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mapei Mapesil AC je vysoce kvalitní silikon s kyselou reakcí, který je ideální pro těsnění spojů skla, keramiky, obkladů, dlažeb či eloxovaného hliníku. Díky své odolnosti proti plísním a vysoké pružnosti je skvělou volbou pro různé aplikace. Tento silikon je síťující v kyselině octové a odolný vůči běžným chemickým vlivům prostředí. Jeho snadná zpracovatelnost usnadňuje aplikaci a vytváření dokonalých těsnících spojů. Mapei Mapesil AC však není vhodný pro spáry ve styku s přírodním kamenem či pro těsnění akvárií.

Hlavní parametry:
- Síťuje v kyselině octové
- Odolný proti plísním
- Vysoká pružnost
- Odolný proti běžným chemickým vlivům prostředí
- Snadná zpracovatelnost
- Není určený pro spáry ve styku s přírodním kamenem, těsnění akvárií apod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mapei
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 310 ml
Typ silikony
Barva bílé
Značka Mapei
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud