Rozprouděte svou kreativitu s Marabu konturou na hedvábí a textil v elegantní černé barvě. Tato vysoce kvalitní barva v tubě o objemu 25 ml je ideální pro všechny vaše textilní projekty. S její precizní tryskou můžete snadno vytvářet jemné a detailní linie nebo zdůraznit kontury vašich designů. Díky rychleschnoucí formulaci se nemusíte obávat rozmazání nebo rozpíjení barev. Vaše dílo bude stále vypadat svěže a krásně. Buďte styloví a originální s Marabu konturou na hedvábí a textil!" Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 124 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprouděte svou kreativitu s Marabu konturou na hedvábí a textil v elegantní černé barvě. Tato vysoce kvalitní barva v tubě o objemu 25 ml je ideální pro všechny vaše textilní projekty. S její precizní tryskou můžete snadno vytvářet jemné a detailní linie nebo zdůraznit kontury vašich designů. Díky rychleschnoucí formulaci se nemusíte obávat rozmazání nebo rozpíjení barev. Vaše dílo bude stále vypadat svěže a krásně. Buďte styloví a originální s Marabu konturou na hedvábí a textil!"

Hlavní parametry:
- Barva: černá
- Objem: 25 ml
- Precizní tryska pro detailní práci
- Rychleschnoucí formulace pro minimalizaci rozmazání
- Ideální pro textilní projekty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Marabu

Články odjinud