Brusné bidlo je skvělým pomocníkem pro vaše ptačí mazlíčky, jako jsou kanárky, zebřičky, chůvičky, rýžovníky, papoušíčky a další. Toto bidlo o délce cca 24 - 27 cm a průměru cca 2 cm je navrženo tak, aby dokonale a přirozeně brousilo drápky a zobáčky vašich miláčků. Vyrobeno pouze z atestovaných, přírodních materiálů, je bezpečné, netoxické a nebarvené. Díky atestaci zdravotní nezávadnosti splňuje nejvyšší standardy kvality. Brusné bidlo je příjemné, teplé a nevysušuje papouškům nohy. S podložkami... Celý popis

Koupit za 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Brusné bidlo je skvělým pomocníkem pro vaše ptačí mazlíčky, jako jsou kanárky, zebřičky, chůvičky, rýžovníky, papoušíčky a další. Toto bidlo o délce cca 24 - 27 cm a průměru cca 2 cm je navrženo tak, aby dokonale a přirozeně brousilo drápky a zobáčky vašich miláčků. Vyrobeno pouze z atestovaných, přírodních materiálů, je bezpečné, netoxické a nebarvené.

Díky atestaci zdravotní nezávadnosti splňuje nejvyšší standardy kvality. Brusné bidlo je příjemné, teplé a nevysušuje papouškům nohy. S podložkami pro pevné uchycení a nižší hmotností než cementová bidla je snadné ho umístit do klece. Navíc je odolné vůči pádům a nezlomí se. Pokud vašemu papouškovi vyhovuje širší bidlo, není to žádný problém.

**Hlavní parametry:**
- Velikost: XS
- Délka: cca 24 - 27 cm
- Průměr: cca 2 cm
- Materiál: přírodní, atestovaný
- Bezpečnost: atestováno na zdravotní nezávadnost
- Vhodné pro: kanárky, zebřičky, chůvičky, rýžovníky, papoušíčky
- Speciální vlastnosti: přirozené broušení drápků a zobáků, nevysušuje nohy, odolné vůči pádům
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Marepa

Články odjinud