Brusné bidlo velikosti L je ideální pro žáky, amazoňany, aru červenouché, kakadu či další velké druhy papoušků. Toto bidlo je atestováno na zdravotní nezávadnost a je vyrobeno pouze z přírodních a atestovaných materiálů. S délkou cca 27 - 30 cm a průměrem cca 4,5 cm dokonale a přirozeně brousí drápky a zobáčky vašich pernatých kamarádů. Navíc je bezpečné, netoxické a nebarvené, což zajišťuje bezstarostné používání. Díky podložkám je snadné jej upevnit a zajistit tak pohodlné broušení. Toto brusné... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Brusné bidlo velikosti L je ideální pro žáky, amazoňany, aru červenouché, kakadu či další velké druhy papoušků. Toto bidlo je atestováno na zdravotní nezávadnost a je vyrobeno pouze z přírodních a atestovaných materiálů. S délkou cca 27 - 30 cm a průměrem cca 4,5 cm dokonale a přirozeně brousí drápky a zobáčky vašich pernatých kamarádů. Navíc je bezpečné, netoxické a nebarvené, což zajišťuje bezstarostné používání. Díky podložkám je snadné jej upevnit a zajistit tak pohodlné broušení. Toto brusné bidlo je jediné na trhu s atestací zdravotní nezávadnosti ČSN EN 71-3+A2, což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost pro vaše domácí mazlíčky.

Hlavní parametry:
- Velikost: L
- Délka: cca 27 - 30 cm
- Průměr: cca 4,5 cm
- Materiál: přírodní a atestované materiály
- Atestace: zdravotní nezávadnost ČSN EN 71-3+A2
- Bezpečné, netoxické a nebarvené
- Ideální pro žáky, amazoňany, aru červenouché, kakadu a podobně velké druhy papoušků
- Dokonale a přirozeně brousí drápky a zobáčky
- Snadné uchycení díky podložkám
- Odolné a bezpečné používání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Marepa

Články odjinud