Rozvětvené brusné bidlo S/M je ideální volbou pro péči o drápky a zobák vašeho papouška. Jeho maximální průměr cca 3,5 cm zajistí, že si s ním poradí rosel, papoušci zpěvaví, kakariky a mnoho dalších druhů. Bidlo může být dodáno s drobnými odlišnostmi od fotografie, ale vždy zaručuje bezpečnost a kvalitu. Toto brusné bidlo je atestováno na zdravotní nezávadnost a je vyrobeno pouze z přírodních materiálů. Díky svému designu dokonale a přirozeně brousí drápky a zobák papoušků, aniž by způsobovalo... Celý popis

Koupit za 400 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvětvené brusné bidlo S/M je ideální volbou pro péči o drápky a zobák vašeho papouška. Jeho maximální průměr cca 3,5 cm zajistí, že si s ním poradí rosel, papoušci zpěvaví, kakariky a mnoho dalších druhů. Bidlo může být dodáno s drobnými odlišnostmi od fotografie, ale vždy zaručuje bezpečnost a kvalitu. Toto brusné bidlo je atestováno na zdravotní nezávadnost a je vyrobeno pouze z přírodních materiálů.

Díky svému designu dokonale a přirozeně brousí drápky a zobák papoušků, aniž by způsobovalo nepříjemné mozoly či otlaky. Bidlo je bezpečné, netoxické a nebarvené, což zajišťuje, že nedráždí papouščí nožky a je příjemné na dotek. S podstatně nižší hmotností než cementová bidla je snadné uchopit a používat. Navíc, v případě pádu se nezlomí a má podložky pro pevné uchycení.

Jediné brusné bidlo na trhu v České republice s atestací zdravotní nezávadnosti ČSN EN 71-3+A2. Pokud si váš papoušek oblíbí celé bidlo, doporučujeme zvolit širší variantu, která mu poskytne ještě větší pohodlí. S tímto brusným bidlem můžete být jisti, že vašemu pernatému kamarádovi poskytnete to nejlepší pro péči o jeho drápky a zobák.

**Hlavní parametry:**
- Maximální průměr: cca 3,5 cm
- Atestováno na zdravotní nezávadnost
- Vyrobeno z přírodních materiálů
- Bezpečné, netoxické, nebarvené
- Dokonale a přirozeně brousí drápky a zobák
- Nižší hmotnost než cementová bidla
- Nezlomí se při pádu
- S podložkami pro pevné uchycení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Marepa

Články odjinud