Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je klíčová, a právě k tomu slouží prachová plynová maska Climax 756-S s filtry A1P3. Tato kvalitní maska vám poskytne spolehlivou ochranu při práci s nebezpečnými látkami, prachem či aerosoly. Díky certifikovaným filtrům A1P3 odstraníte nejen nepříjemné pachy, ale také jemné částice a aerosoly, které by mohly poškodit vaše zdraví. Maska Climax 756-S je navržena s důrazem na pohodlí a ergonomii. Má nastavitelné popruhy a nosní svorku, díky čemuž se snadno přizpůsobí... Celý popis

Koupit za 1 183 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je klíčová, a právě k tomu slouží prachová plynová maska Climax 756-S s filtry A1P3. Tato kvalitní maska vám poskytne spolehlivou ochranu při práci s nebezpečnými látkami, prachem či aerosoly. Díky certifikovaným filtrům A1P3 odstraníte nejen nepříjemné pachy, ale také jemné částice a aerosoly, které by mohly poškodit vaše zdraví.

Maska Climax 756-S je navržena s důrazem na pohodlí a ergonomii. Má nastavitelné popruhy a nosní svorku, díky čemuž se snadno přizpůsobí různým velikostem obličeje a zaručí tak perfektní těsnění. Lehký materiál masky zajišťuje pohodlné nošení i po delší dobu, aniž by vás obtěžovala.

S touto prachovou plynovou maskou Climax 756-S budete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí při práci v náročných podmínkách. Investujte do kvalitní ochrany a buďte si jisti, že jste dobře chráněni před škodlivými látkami.

Hlavní parametry:
- Typ masky: prachová plynová maska
- Filtry: A1P3
- Nastavitelné popruhy a nosní svorka
- Lehký materiál pro pohodlné nošení
- Certifikovaná ochrana proti prachu, pachům a aerosolům
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Climax
Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano
masky s ochranou proti prachu a pylu ano

Články odjinud