Ochrana vašich dýchacích cest je nezbytná, ať už pracujete v průmyslu nebo se věnujete různým hobby aktivitám. S protiprachovou maskou Climax 756-S s filtry P3 získáte spolehlivou ochranu proti jemnému prachu, aerosolům a kapénkám. Díky kvalitním filtrům P3 budete mít jistotu, že se vyvarujete nebezpečných částic a škodlivých látek ve vašem okolí. Masku lze snadno nastavit dle vaší velikosti obličeje a je pohodlná i při delším nošení. S Climax 756-S se budete cítit bezpečně a můžete se plně soustředit... Celý popis

Koupit za 696 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je nezbytná, ať už pracujete v průmyslu nebo se věnujete různým hobby aktivitám. S protiprachovou maskou Climax 756-S s filtry P3 získáte spolehlivou ochranu proti jemnému prachu, aerosolům a kapénkám. Díky kvalitním filtrům P3 budete mít jistotu, že se vyvarujete nebezpečných částic a škodlivých látek ve vašem okolí. Masku lze snadno nastavit dle vaší velikosti obličeje a je pohodlná i při delším nošení. S Climax 756-S se budete cítit bezpečně a můžete se plně soustředit na svou práci nebo koníčky.

Hlavní parametry:
- Typ filtrační třídy: P3
- Ochrana proti jemnému prachu, aerosolům a kapénkám
- Snadné nastavení velikosti
- Pohodlné nošení
- Spolehlivá ochrana dýchacích cest
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Typ polomasky

Články odjinud