Maskpol 12/5 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Představujeme vám plynovou polomasku MP12/5G od renomovaného výrobce Maskpol, která je ideální pro ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami. Tato kvalitní polomaska je vybavena pohlcovačem, který zajišťuje účinnou filtraci škodlivých částic a plynů, a tím chrání vaše zdraví při práci v náročných podmínkách. Díky svému ergonomickému designu se polomaska pohodlně nosí a dokonale přiléhá k obličeji, což zvyšuje efektivitu ochrany. Navíc je vybavena nastavitelnými pásky, díky nimž lze... Celý popis

Koupit za 1 148 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám plynovou polomasku MP12/5G od renomovaného výrobce Maskpol, která je ideální pro ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami. Tato kvalitní polomaska je vybavena pohlcovačem, který zajišťuje účinnou filtraci škodlivých částic a plynů, a tím chrání vaše zdraví při práci v náročných podmínkách. Díky svému ergonomickému designu se polomaska pohodlně nosí a dokonale přiléhá k obličeji, což zvyšuje efektivitu ochrany. Navíc je vybavena nastavitelnými pásky, díky nimž lze polomasku jednoduše přizpůsobit vaší velikosti hlavy. S touto plynovou polomaskou budete mít jistotu, že pracujete v bezpečí a pohodlí.

Hlavní parametry:
- Plynová polomaska MP12/5G od výrobce Maskpol
- S pohlcovačem pro filtraci škodlivých částic a plynů
- Ergonomický design pro pohodlné nošení a dokonalé přilnutí k obličeji
- Nastavitelné pásky pro individuální přizpůsobení
- Ideální pro práci s nebezpečnými látkami a v náročných podmínkách
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Typ polomasky

Články odjinud