Mašlovačka 19 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S kulatou mašlovačkou z bukového dřeva s přírodními štětinami budete mít ideální pomocníka při přípravě pečiva nebo grilování. Díky ní snadno potřete těsto před pečením, marinujete maso nebo grilujete drůbež. Tato mašlovačka je skvělá pro štrúdl, koláčky, cukroví, perníčky i slané pečivo, které můžete potírat vajíčkem. Navíc při pečení chleba poslouží k potírání vodou s kapkou octa pro křupavou a pěkně vypečenou kůrku, která však zůstane měkká. Hlavní parametry: - Materiál: bukové dřevo s přírodními... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S kulatou mašlovačkou z bukového dřeva s přírodními štětinami budete mít ideální pomocníka při přípravě pečiva nebo grilování. Díky ní snadno potřete těsto před pečením, marinujete maso nebo grilujete drůbež. Tato mašlovačka je skvělá pro štrúdl, koláčky, cukroví, perníčky i slané pečivo, které můžete potírat vajíčkem. Navíc při pečení chleba poslouží k potírání vodou s kapkou octa pro křupavou a pěkně vypečenou kůrku, která však zůstane měkká.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo s přírodními štětinami
- Vhodná pro potírání těsta, marinování masa, grilování drůbeže
- Ideální pro pečení štrúdlu, koláčků, cukroví, perníčků, slaného pečiva
- Snadno se čistí teplou vodou s mýdlem
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevo

Články odjinud