Mašlovačka 20cm

100 %
Stars
(1 hodnocení)

S Mašlovačkou z husího peří bude příprava jídel ještě snazší a příjemnější! Tato mašlovačka je skvělým pomocníkem při potírání pokrmů máslem nebo olejem, stejně jako při vymazávání pekáčů před pečením. Díky použití husího peří nebudete muset řešit nepříjemné pachy absorbované do nádobí, a váš pokrm si zachová svou jedinečnou chuť. Materiál z bambusu a proutí dodává mašlovačce přírodní a trvanlivý charakter, který oceníte každý den. Hlavní parametry: - Materiál: husí peří, bambus, proutí - Ideální... Celý popis

Koupit za 30 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Mašlovačkou z husího peří bude příprava jídel ještě snazší a příjemnější! Tato mašlovačka je skvělým pomocníkem při potírání pokrmů máslem nebo olejem, stejně jako při vymazávání pekáčů před pečením. Díky použití husího peří nebudete muset řešit nepříjemné pachy absorbované do nádobí, a váš pokrm si zachová svou jedinečnou chuť. Materiál z bambusu a proutí dodává mašlovačce přírodní a trvanlivý charakter, který oceníte každý den.

Hlavní parametry:
- Materiál: husí peří, bambus, proutí
- Ideální pro nanášení másla, oleje nebo vymazávání pekáčů
- Odolný a trvanlivý design
- Nepohlcuje pachy, zachovává chuť potravin
Zobrazit více

Články odjinud