Tvořte jako profesionál s touto modrou silikonovou mašlovací štětkou! S touto štětkou bude zdobení dortů a potírání masa kořením hračkou. Díky odolnému materiálu, který snáší vysoké teploty, je tato štětka skvělým pomocníkem v kuchyni. S délkou 17 cm a šířkou 3 cm je pohodlná na použití a snadno se udržuje. Barevné provedení v modré barvě dodá vaší kuchyni svěží vzhled. Hlavní parametry: - Materiál: silikon - Délka: 17 cm - Šířka (hromada): 3 cm - Barva: modrá

Koupit za 19 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvořte jako profesionál s touto modrou silikonovou mašlovací štětkou! S touto štětkou bude zdobení dortů a potírání masa kořením hračkou. Díky odolnému materiálu, který snáší vysoké teploty, je tato štětka skvělým pomocníkem v kuchyni. S délkou 17 cm a šířkou 3 cm je pohodlná na použití a snadno se udržuje. Barevné provedení v modré barvě dodá vaší kuchyni svěží vzhled.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Délka: 17 cm
- Šířka (hromada): 3 cm
- Barva: modrá
Zobrazit více

Články odjinud