Rozprašovač na olej v elegantním skleněném provedení za skvělou cenu. Tento chytrý pomocník v kuchyni vám umožní snadno a přesně aplikovat olej při vaření. Díky němu budete mít kontrolu nad množstvím použitého oleje a váš pokrm bude vždy perfektně dochucený, aniž by byl přesycený tukem. Jeho stylový design zlaté barvy dodá vaší kuchyni eleganci a praktičnost zároveň. Hlavní parametry: - Velikost: 17,5cm x 4cm - Barva: Zlatá - Materiál: Sklo, Plast

Koupit za 90 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprašovač na olej v elegantním skleněném provedení za skvělou cenu. Tento chytrý pomocník v kuchyni vám umožní snadno a přesně aplikovat olej při vaření. Díky němu budete mít kontrolu nad množstvím použitého oleje a váš pokrm bude vždy perfektně dochucený, aniž by byl přesycený tukem. Jeho stylový design zlaté barvy dodá vaší kuchyni eleganci a praktičnost zároveň.

Hlavní parametry:
- Velikost: 17,5cm x 4cm
- Barva: Zlatá
- Materiál: Sklo, Plast
Zobrazit více

Články odjinud