Mašlovačka Maribor je ideální volbou pro každého milovníka vaření a pečení. Tato plochá mašlovačka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které je odolné a zároveň šetrné k nožům. Díky své ploché povrchu poskytuje dostatek prostoru pro krájení a přípravu různých ingrediencí. S Mašlovačkou Maribor bude vaše kuchyňská práce jednodušší a efektivnější. Hlavní parametry: - Materiál: bukové dřevo - Plochá mašlovačka - Odolná a šetrná k nožům - Ideální pro krájení a přípravu ingrediencí

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mašlovačka Maribor je ideální volbou pro každého milovníka vaření a pečení. Tato plochá mašlovačka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které je odolné a zároveň šetrné k nožům. Díky své ploché povrchu poskytuje dostatek prostoru pro krájení a přípravu různých ingrediencí. S Mašlovačkou Maribor bude vaše kuchyňská práce jednodušší a efektivnější.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo
- Plochá mašlovačka
- Odolná a šetrná k nožům
- Ideální pro krájení a přípravu ingrediencí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kela

Články odjinud