S tradiční českou mašlovačkou s peřím přinesete do své kuchyně kousek domácí atmosféry a pohodlí. Tato klasická mašlovačka je vyrobena z kvalitního husího peří a je lehce omyvatelná, což oceníte při přípravě vánočního cukroví, perníčků či různých sladkých i slaných pokrmů. S délkou 21 cm je ideální pro každodenní použití a stane se nenahraditelným pomocníkem při vaření i pečení. Hlavní parametry: - Materiál: husí peří - Rozměry: délka 21 cm

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S tradiční českou mašlovačkou s peřím přinesete do své kuchyně kousek domácí atmosféry a pohodlí. Tato klasická mašlovačka je vyrobena z kvalitního husího peří a je lehce omyvatelná, což oceníte při přípravě vánočního cukroví, perníčků či různých sladkých i slaných pokrmů. S délkou 21 cm je ideální pro každodenní použití a stane se nenahraditelným pomocníkem při vaření i pečení.

Hlavní parametry:
- Materiál: husí peří
- Rozměry: délka 21 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Určitě si přečtěte

Články odjinud