S jehlovou poklopkou na matku budete mít odchycení včelí matky hračkou! Tento praktický nástroj vám umožní snadno, rychle a bezpečně zachytit matku včelího roje. Díky jemným jehlám na poklopce můžete s přesností zamířit k matce a odchytit ji bez zbytečného stresu pro včely. S jehlovou poklopkou na matku budete mít kontrolu nad vašimi včelami a usnadníte si manipulaci s včelím rojem. Hlavní parametry: - Jehlová poklopka na matku pro snadné odchycení včelí matky - Bezpečný a šetrný způsob manipulace... Celý popis

Koupit za 44 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S jehlovou poklopkou na matku budete mít odchycení včelí matky hračkou! Tento praktický nástroj vám umožní snadno, rychle a bezpečně zachytit matku včelího roje. Díky jemným jehlám na poklopce můžete s přesností zamířit k matce a odchytit ji bez zbytečného stresu pro včely. S jehlovou poklopkou na matku budete mít kontrolu nad vašimi včelami a usnadníte si manipulaci s včelím rojem.

Hlavní parametry:
- Jehlová poklopka na matku pro snadné odchycení včelí matky
- Bezpečný a šetrný způsob manipulace s včelami
- Rychlé a efektivní odchycení matky včelího roje
- Praktický nástroj pro včelaře všech úrovní znalostí
Zobrazit více

Články odjinud