Při včelaření je důležité cítit se nejen bezpečně, ale i pohodlně. S ochrannými bundami Mellarius s ventilací můžete mít jistotu, že vaše pokožka je chráněna před včelím žihadlem, zatímco si udržujete pocit svěžesti a pohodlí i během delších sezení u včelích úlů. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování vám tyto bundy poskytnou optimální ochranu a zároveň umožní volný pohyb. Buďte připraveni na každou včelí sezónu s bundami Mellarius! Hlavní parametry: - Ochranná bunda pro včelaře - S... Celý popis

Koupit za 1 560 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Při včelaření je důležité cítit se nejen bezpečně, ale i pohodlně. S ochrannými bundami Mellarius s ventilací můžete mít jistotu, že vaše pokožka je chráněna před včelím žihadlem, zatímco si udržujete pocit svěžesti a pohodlí i během delších sezení u včelích úlů. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování vám tyto bundy poskytnou optimální ochranu a zároveň umožní volný pohyb. Buďte připraveni na každou včelí sezónu s bundami Mellarius!

Hlavní parametry:
- Ochranná bunda pro včelaře
- S ventilací pro lepší cirkulaci vzduchu
- Zajišťuje ochranu před včelím žihadlem
- Zaručuje pohodlí a volný pohyb
- Kvalitní materiál a precizní zpracování
Zobrazit více

Články odjinud