Tento kovový rám ve tvaru měsíce je ideální pro výrobu originálních macramé dekorací a lapačů snů. Jeho jedinečný design dodá vašim výtvorům zcela nový rozměr a zajisté zaujme každého, kdo se podívá. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete být jisti, že vaše dílo bude vypadat skvěle a bude vydržet dlouho. Hlavní parametry: - Kovový rám ve tvaru měsíce - Ideální pro výrobu macramé dekorací a lapačů snů - Dostupný v různých velikostech - Velikost udává nejširší rozměr tvaru - Vyrobeno... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento kovový rám ve tvaru měsíce je ideální pro výrobu originálních macramé dekorací a lapačů snů. Jeho jedinečný design dodá vašim výtvorům zcela nový rozměr a zajisté zaujme každého, kdo se podívá. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete být jisti, že vaše dílo bude vypadat skvěle a bude vydržet dlouho.

Hlavní parametry:
- Kovový rám ve tvaru měsíce
- Ideální pro výrobu macramé dekorací a lapačů snů
- Dostupný v různých velikostech
- Velikost udává nejširší rozměr tvaru
- Vyrobeno v EU
Zobrazit více

Články odjinud