Pro lepení všech papírových tapet bez zápachu a konzervačních látek je tu ideální pomocník - čiré pH neutrální lepidlo. S vysokou lepicí silou a možností korekce při lepení je snadné pracovat s tapetami a dosáhnout perfektního výsledku. Díky schopnosti snadného míchání a nanášení je lepidlo připraveno k použití během 20 minut. Navíc se mísí se studenou vodou a vytváří rovnoměrný homogenní roztok bez hrudek. S tímto lepidlem můžete mít jistotu, že tapety budou odolné proti vlhkosti a změnám teploty.... Celý popis

Koupit za 161 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro lepení všech papírových tapet bez zápachu a konzervačních látek je tu ideální pomocník - čiré pH neutrální lepidlo. S vysokou lepicí silou a možností korekce při lepení je snadné pracovat s tapetami a dosáhnout perfektního výsledku. Díky schopnosti snadného míchání a nanášení je lepidlo připraveno k použití během 20 minut. Navíc se mísí se studenou vodou a vytváří rovnoměrný homogenní roztok bez hrudek.

S tímto lepidlem můžete mít jistotu, že tapety budou odolné proti vlhkosti a změnám teploty. Lepidlo je navíc odolné vůči vápnu a cementu, což zajišťuje bezproblémové tapetování i v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Čiré pH neutrální lepidlo bez zápachu a konzervačních látek
- Vysoká lepicí síla s možností korekce tapet
- Snadné míchání a nanášení, připraveno do 20 minut
- Míchání se studenou vodou, rovnoměrný homogenní roztok
- Odolnost proti vlhkosti, změnám teploty, vápnu a cementu
- Vhodné pro lepení všech papírových, korkových a odstranitelných tapet
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití na papír
Typ lepidla
Značka Metylan
lepidla na papír ano

Články odjinud