Dopřejte si čerstvé vitamíny přímo vlastnoručně vypěstované v pohodlí vašeho domova s touto sadou pro klíčení a pěstování microgreens. Stačí vám kousek místa a dostatek světla a můžete začít pěstovat své vlastní zdravé a chutné rostlinky. Tato pěstební sada obsahuje vše, co budete pro pěstování potřebovat. Kokosové tablety, které jsou lisované ze 100% kokosového substrátu, jsou ideální pro pěstování rostlin z řízků. Stačí je zalít vlažnou vodou a nechat nabobtnat. Microgreens jsou malé, ale velmi... Celý popis

Koupit za 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte si čerstvé vitamíny přímo vlastnoručně vypěstované v pohodlí vašeho domova s touto sadou pro klíčení a pěstování microgreens. Stačí vám kousek místa a dostatek světla a můžete začít pěstovat své vlastní zdravé a chutné rostlinky. Tato pěstební sada obsahuje vše, co budete pro pěstování potřebovat. Kokosové tablety, které jsou lisované ze 100% kokosového substrátu, jsou ideální pro pěstování rostlin z řízků. Stačí je zalít vlažnou vodou a nechat nabobtnat.

Microgreens jsou malé, ale velmi výživné rostlinky, které mají intenzivní chuť a obsahují velké množství vitamínů a minerálů. V této sadě najdete semínka řeřichy, ředkvičky, hořčice, jetelu a alfalfy.

Řeřicha má ostrou a štiplavou chuť podobnou ředkvičkám. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, C, D a E a dále minerály železa, jódu, draslíku, vápníku a fosforu. Hodí se do salátů, na chleba nebo do tvarohu či pro zdobení pokrmů.

Ředkvička má jemně štiplavou chuť a obsahuje velké množství bílkovin, vitamínů A, B1, B2, C, E a K. Je také bohatá na hořčík, železo, draslík, vápník, sodík, fosfor a zinek. Využijete ji do salátů, na chléb, do smoothie, pro bylinkový tvaroh, dipy nebo jako ozdobu vašich pokrmů.

Hořčice se se svou poměrně ostrou chutí hodí k velké škále pokrmů. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, C, E, K a minerály železa, draslíku, vápníku, hořčíku, fosforu, síry a zinku. Obsahuje také hořčičný olej. Hodí se do salátů, na tvaroh s bylinkami či jako ozdoba vašich pokrmů.

Jetel má jemně oříškovou chuť a hodí se do polévek nebo do různých salátů. Je příznivý na kardiovaskulární systém, krevní tlak a obsahuje vitamíny A, B1, B3, C, E, antioxidanty, fytoestrogeny, vápník, hořčík a železo.

Alfalfa, známá také jako vojtěška, má lehce oříškovou chuť, vysoký obsah bílkovin a chlorofylu. Obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin, vápník a vitamíny. Je skutečným otcem všeho jídla.

S touto sadou získáte vše potřebné pro pěstování svých vlastních microgreens. Připravte si své oblíbené pokrmy s čerstvými a výživnými rostlinkami, které si vypěstujete sami.

Hlavní parametry:
- Sada pro klíčení a pěstování microgreens
- Obsahuje semínka řeřichy, ředkvičky, hořčice, jetelu a alfalfy
- Kokosové tablety pro pěstování rostlin z řízků
- Jednoduché a pohodlné pěstování v domácím prostředí
- Zdravé a chutné rostlinky plné vitamínů a minerálů
- Ideální do salátů, na chleba, do tvarohu nebo jako ozdoba pokrmů
- Balení obsahuje 7x kelímek, 7x kokosovou tabletu a různá semínka v balení po 10 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gardners
Zeleninová semínka ano
Bylinná semínka ano
Ovocná semínka ano

Články odjinud