Přinášíme vám Mini ventilátor USB Fan MF360-1-GR od renomované značky TFY. Tento osvěžující ventilátor je ideálním doplňkem pro každého, kdo potřebuje rychlou a snadnou cestu k ochlazení. Bez nutnosti stahování aplikace a složitého nastavování, tento ventilátor je připravený k použití okamžitě. Díky svému poréznímu a flexibilnímu plastu je tento ventilátor lehký a snadno přenosný. Můžete ho připojit k vašemu mobilnímu telefonu, iPADu nebo jakémukoli jinému zařízení, které podporuje funkci OTG,... Celý popis

Koupit za 92 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přinášíme vám Mini ventilátor USB Fan MF360-1-GR od renomované značky TFY. Tento osvěžující ventilátor je ideálním doplňkem pro každého, kdo potřebuje rychlou a snadnou cestu k ochlazení. Bez nutnosti stahování aplikace a složitého nastavování, tento ventilátor je připravený k použití okamžitě.

Díky svému poréznímu a flexibilnímu plastu je tento ventilátor lehký a snadno přenosný. Můžete ho připojit k vašemu mobilnímu telefonu, iPADu nebo jakémukoli jinému zařízení, které podporuje funkci OTG, nebo pomocí redukce. To znamená, že můžete mít ochlazování vždy po ruce, kdykoliv to potřebujete.

Navíc, tento ventilátor je energeticky nenáročný a vydrží dlouho v provozu. Nemusíte se bát, že by vám vybíjel baterii vašeho zařízení. Můžete si tedy užívat osvěžení bez obav.

Hlavní parametry:
- Osvěžující Mini ventilátor USB Fan MF360-1-GR od značky TFY
- Nevyžaduje aplikaci, jednoduché a snadné použití
- Vyrobena z porézního a flexibilního plastu
- Kompatibilní s mobilními telefony, iPADy a dalšími zařízeními s funkcí OTG nebo pomocí redukce
- Energeticky nenáročný, nevybíjí baterii zařízení
- Přenosný a lehký, ideální pro použití na cestách nebo v práci
- Ochlaďuje okamžitě a poskytuje příjemnou osvěžující vlnu v horkých letních dnech
- Dlouhá životnost, spolehlivý a vysoce kvalitní produkt
Zobrazit více

Články odjinud