Začněme s ochranou vašich dýchacích cest při práci nebo domácích úkolech s látkovou polomaskou od značky Milwaukee. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala pohodlí a ochranu před prachem, pylkem a jinými částicemi ve vzduchu. Díky univerzální velikosti S M bude sedět pohodlně a bezpečně na většinu obličejů. Balení obsahuje 3 kusy, takže budete mít dostatek masek na různé činnosti. Důležité je myslet na své zdraví a s touto látkovou polomaskou od Milwaukee to můžete udělat snadno a stylově.... Celý popis

Koupit za 782 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Začněme s ochranou vašich dýchacích cest při práci nebo domácích úkolech s látkovou polomaskou od značky Milwaukee. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala pohodlí a ochranu před prachem, pylkem a jinými částicemi ve vzduchu. Díky univerzální velikosti S M bude sedět pohodlně a bezpečně na většinu obličejů. Balení obsahuje 3 kusy, takže budete mít dostatek masek na různé činnosti. Důležité je myslet na své zdraví a s touto látkovou polomaskou od Milwaukee to můžete udělat snadno a stylově.

Hlavní parametry:
- Materiál: látka
- Velikost: S M
- Počet kusů: 3 ks
- Značka: Milwaukee
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
Typ polomasky
ochranné polomasky pro děti ano

Články odjinud