MILWAUKEE M18 FMS254-0 aku pokosová pila 254mm, 18V bez baterie 4933451729
Doprava:
zdarma
Skladem
99 %
Aku pokosová pila M18 FMS254-0 Milwaukee 4933451729
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
Aku pokosová pila Milwaukee M18 FMS254-0 4933451729
97 %
Milwaukee M18 FMS254-0 Aku pokosová pila (Bez aku)
100 %
Milwaukee M18 FMS254-0 4933451729
Popis
S akumulátorem REDLITHIUM™ získáte delší dobu provozu a větší výkon během celé životnosti akumulátoru. Průměr kotouče 254 mm umožňuje precizní a velké řezy, zatímco rychlé nastavení pokosu a velké posuvné dorazy zajišťují stabilitu a přesnost vašich prací. Díky zarážce s nastavením hloubky řezu můžete snadno provádět prořezávání a drážkování.
Hlavní parametry:
- Kapacita akumulátoru: Bez akumulátoru
- Model: Milwaukee M18FMS254-0
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Průměr kotouče: 254 mm
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Hmotnost: 20 kg
- Otáčky bez zatížení: 4000 ot./min.
- Průměr otvoru pilového kotouče: 30 mm
- Hladina akustického tlaku: 90,5 dB(A)
- Hloubka řezu při 90°: 289.3 x 91.2 mm
- Max. hloubka řezu při 45°: 205.23 x 51.3 mm
- Řezný výkon v různých úhlech: viz výše uvedené rozměry
- Distribuce: CZ
Hlavní parametry:
- Model: Milwaukee M18FMS254-0
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Průměr kotouče: 254 mm
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Hmotnost: 20 kg
- Distribuce: CZ
Parametry
| Výrobce | Milwaukee |
| Kapovací | ano |
| Průměr kotouče | 254 mm |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| S pojezdem | ano |
| Max. hloubka řezu | 205.23 mm |
| Balení | kartonová krabice |
| Napětí | 18 V |
| Otáčky kotouče | 4000 ot./min |
| Elektrické pokosové pily | ano |
| Akumulátorové pokosové pily | ano |
| Délka | 254 mm |
| Upínací otvor | 30 mm |