Tento moderní louskáček na ořechy je nejen praktickým kuchyňským pomocníkem, ale také elegantním doplňkem vaší kuchyně. Vyrobena z akáciového dřeva, které je známé svou odolností a trvanlivostí, přináší do vaší domácnosti přírodní šarm. Díky lakovanému povrchu je louskáček snadno čistitelný pouhým setřením vlhkým hadříkem. Pohodlný úchop zajišťují pogumované rukojeti, které navíc zabraňují sklouznutí z ruky. Integrovaný kovový louskáček je vysoce kvalitní a spolehlivý, takže ořechy otevřete s... Celý popis

Koupit za 959 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento moderní louskáček na ořechy je nejen praktickým kuchyňským pomocníkem, ale také elegantním doplňkem vaší kuchyně. Vyrobena z akáciového dřeva, které je známé svou odolností a trvanlivostí, přináší do vaší domácnosti přírodní šarm. Díky lakovanému povrchu je louskáček snadno čistitelný pouhým setřením vlhkým hadříkem.

Pohodlný úchop zajišťují pogumované rukojeti, které navíc zabraňují sklouznutí z ruky. Integrovaný kovový louskáček je vysoce kvalitní a spolehlivý, takže ořechy otevřete s minimálním úsilím.

Pro zachování krásy a kvality tohoto produktu doporučujeme dodržovat návod na údržbu. Dřevo je citlivé na vlhkost a teplotní změny, proto je důležité louskáček omývat pouze vlhkým hadříkem a nechat ho oschnout ve svislé poloze. Nepoužívejte myčku na nádobí, abyste předešli možným deformacím či trhlinám.

S tímto moderním louskáčkem na ořechy si užijete každodenní radost z vaření a zároveň získáte stylový doplněk do vaší kuchyně.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 24,5 cm x 24,5 cm x 8 cm
- Materiál: akáciové dřevo
- 100% přírodní
- Moderní design
- Lakovaný povrch
- Pogumované rukojeti
- Integrovaný kovový louskáček
Zobrazit více

Články odjinud