Tento šedý vysokoteplotní motorový silikon je skvělým pomocníkem při opravách a údržbě různých motorových součástí. S odolností až do teploty +399°C je ideální pro použití v náročných podmínkách, kde běžné silikony selhávají. Jeho univerzální použití ho činí nezbytným doplňkem do vaší dílny či garáže. S touto 100g tubou šedého silikonu budete mít dostatek materiálu na různé opravy a úpravy. Nečekejte na problémy, mějte tento vysokoteplotní silikon po ruce a buďte připraveni na jakoukoli výzvu.... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento šedý vysokoteplotní motorový silikon je skvělým pomocníkem při opravách a údržbě různých motorových součástí. S odolností až do teploty +399°C je ideální pro použití v náročných podmínkách, kde běžné silikony selhávají. Jeho univerzální použití ho činí nezbytným doplňkem do vaší dílny či garáže. S touto 100g tubou šedého silikonu budete mít dostatek materiálu na různé opravy a úpravy. Nečekejte na problémy, mějte tento vysokoteplotní silikon po ruce a buďte připraveni na jakoukoli výzvu.

Hlavní parametry:
- Typ: vysokoteplotní motorový silikon
- Teplotní odolnost: až +399°C
- Barva: šedá
- Obsah: 100g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Moje Auto
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud