Celoobličejová maska 9002 MOLDEX NEW je skvělým společníkem pro práci v náročných podmínkách. S touto maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny díky možnosti použití různých filtrů podle vašich potřeb. Panoramatický zorník této masky je odolný proti poškrábání a poskytuje vám skvělé vnímání okolí, což je důležité pro plynulý a bezpečný pohyb. Díky bajonetovému systému uchycení filtrů Moldex EasyLock je výměna filtrů rychlá a snadná. Masku lze snadno přizpůsobit díky velikosti... Celý popis

Koupit za 3 893 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska 9002 MOLDEX NEW je skvělým společníkem pro práci v náročných podmínkách. S touto maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny díky možnosti použití různých filtrů podle vašich potřeb. Panoramatický zorník této masky je odolný proti poškrábání a poskytuje vám skvělé vnímání okolí, což je důležité pro plynulý a bezpečný pohyb. Díky bajonetovému systému uchycení filtrů Moldex EasyLock je výměna filtrů rychlá a snadná. Masku lze snadno přizpůsobit díky velikosti M a díky své lehkosti pouhých 360g je nošení této masky pohodlné i při delším používání.

Hlavní parametry:
- Typ: celoobličejová maska 9002
- Dodávána bez filtrů
- Možnost použití prachových filtrů (9010, 9020, 9030) nebo plynových filtrů (9100, 9120, 9200, 9300, 9400, 9500)
- Odolný panoramatický zorník
- Bajonetový systém uchycení filtrů Moldex EasyLock
- Velikost: M
- Lehká váha: 360g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Moldex
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud