Celoobličejové masky Série 9000 od značky Moldex jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a snadno použitelnou ochranu. Díky možnosti jednoduché kombinace s protiplynovými a protičásticovými filtry EasyLock® bez adaptérů a předfiltrů získává uživatel maximální pohodlí a variabilitu. Bezrámový panoramatický zorník z odolného polykarbonátu chrání oči a nabízí široké zorné pole. Snadné nasazení a sejmutí umožňuje široce otevřený upínací systém a dva praktické klipsy. Díky nenáročné údržbě... Celý popis

Koupit za 4 144 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejové masky Série 9000 od značky Moldex jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a snadno použitelnou ochranu. Díky možnosti jednoduché kombinace s protiplynovými a protičásticovými filtry EasyLock® bez adaptérů a předfiltrů získává uživatel maximální pohodlí a variabilitu. Bezrámový panoramatický zorník z odolného polykarbonátu chrání oči a nabízí široké zorné pole. Snadné nasazení a sejmutí umožňuje široce otevřený upínací systém a dva praktické klipsy. Díky nenáročné údržbě a snadné výměně náhradních dílů jsou tyto masky skvělou volbou pro každodenní použití. Anatomicky tvarované celoobličejové těsnění zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Navíc splňují vysoké požadavky třídy 2 a jsou certifikovány dle evropských norem.

Hlavní parametry:
- Možnost kombinace s protiplynovými a protičásticovými filtry EasyLock® bez adaptérů
- Bezrámový panoramatický zorník z odolného polykarbonátu
- Snadné nasazení a sejmutí díky upínacímu systému a klipsům
- Nenáročná údržba a snadná výměna náhradních dílů
- Anatomicky tvarované celoobličejové těsnění pro pohodlné nošení
- Splňují vysoké požadavky třídy 2 a certifikovány dle evropských norem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Moldex
Velikost M

Články odjinud