Získejte dokonalou péči o pleť s touto inovativní celoobličejovou maskou s připojením EasyLock! Díky použití termoplastického, hypoalergenního TPE materiálu je maska nejen velmi příjemná na dotek, ale zároveň i šetrná k pleti. S touto maskou si můžete dopřát luxusní ošetření pleti přímo z pohodlí vašeho domova. Buďte připraveni na okamžitou regeneraci pleti a pocit svěžesti po každém použití. Hlavní parametry: - Opakovaně použitelná celoobličejová maska - Připojení EasyLock pro snadné a bezpečné... Celý popis

Koupit za 3 655 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte dokonalou péči o pleť s touto inovativní celoobličejovou maskou s připojením EasyLock! Díky použití termoplastického, hypoalergenního TPE materiálu je maska nejen velmi příjemná na dotek, ale zároveň i šetrná k pleti. S touto maskou si můžete dopřát luxusní ošetření pleti přímo z pohodlí vašeho domova. Buďte připraveni na okamžitou regeneraci pleti a pocit svěžesti po každém použití.

Hlavní parametry:
- Opakovaně použitelná celoobličejová maska
- Připojení EasyLock pro snadné a bezpečné upevnění
- Vyrobeno z termoplastického, hypoalergenního TPE materiálu
- Luxusní ošetření pleti přímo z pohodlí domova
- Zaručuje okamžitou regeneraci pleti a pocit svěžesti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Moldex
respirátory s ventilací ano

Články odjinud