Moldex polomaska 7001

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Představujeme vám polomasku, která spojuje kvalitu a pohodlí! Tělo masky je vyrobeno z měkkého materiálu TPE, který je nejen šetrný k pokožce, ale zároveň zajišťuje pohodlné nošení po dlouhou dobu. Díky preciznímu zpracování a ergonomickému designu se maska skvěle přizpůsobí tvaru obličeje a poskytne vám maximální komfort při nošení. Buďte styloví a chráníme se společně s lehkostí a pohodlím! Hlavní parametry: - Materiál: TPE - Šetrný k pokožce - Ergonomický design - Pohodlné nošení - Precizní... Celý popis

Koupit za 603 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám polomasku, která spojuje kvalitu a pohodlí! Tělo masky je vyrobeno z měkkého materiálu TPE, který je nejen šetrný k pokožce, ale zároveň zajišťuje pohodlné nošení po dlouhou dobu. Díky preciznímu zpracování a ergonomickému designu se maska skvěle přizpůsobí tvaru obličeje a poskytne vám maximální komfort při nošení. Buďte styloví a chráníme se společně s lehkostí a pohodlím!

Hlavní parametry:
- Materiál: TPE
- Šetrný k pokožce
- Ergonomický design
- Pohodlné nošení
- Precizní zpracování
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Moldex
Velikost S
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano

Články odjinud