Jednorázová polomaska, která vám poskytne bezpečí a pohodlí při práci. Díky širokému zornému poli a neomezené volnosti pohybu budete mít vše pod kontrolou. Tato lehká a pohodlná polomaska je vybavena technologií FlexFit, která se automaticky přizpůsobí různým tvarům obličeje. Díky technologii skládaného filtru máte jistotu nízkého dýchacího odporu a dlouhé životnosti. Navíc je tato polomaska testována a certifikována podle EN 405:2001, takže si můžete být jisti její kvalitou a spolehlivostí. Hlavní... Celý popis

Koupit za 1 218 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Jednorázová polomaska, která vám poskytne bezpečí a pohodlí při práci. Díky širokému zornému poli a neomezené volnosti pohybu budete mít vše pod kontrolou. Tato lehká a pohodlná polomaska je vybavena technologií FlexFit, která se automaticky přizpůsobí různým tvarům obličeje. Díky technologii skládaného filtru máte jistotu nízkého dýchacího odporu a dlouhé životnosti. Navíc je tato polomaska testována a certifikována podle EN 405:2001, takže si můžete být jisti její kvalitou a spolehlivostí.

Hlavní parametry:
- Jednorázová polomaska
- Široké zorné pole
- Neomezená volnost pohybu
- FlexFit technologie
- Technologie skládaného filtru
- Certifikace podle EN 405:2001
- Filtr proti plynům A2, proti prachu P3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Moldex

Články odjinud