MSA 3S celoobličejová

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Připravte se na jakoukoli situaci s plynovou maskou Msa 3S (2055000). Tato profesionální ochranná maska poskytuje vysokou úroveň ochrany proti nebezpečným plynům, výparům a částicím. Díky ergonomickému designu a pohodlnému těsnění kolem obličeje poskytuje maska pohodlí a bezpečí po celou dobu nošení. Maska je vybavena širokým polykarbonátovým zorníkem, který poskytuje široký výhled a zároveň chrání vaše oči. Msa 3S je ideální volbou pro profesionály v průmyslu, záchranných složkách nebo pro osobní... Celý popis

Koupit za 6 566 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Připravte se na jakoukoli situaci s plynovou maskou Msa 3S (2055000). Tato profesionální ochranná maska poskytuje vysokou úroveň ochrany proti nebezpečným plynům, výparům a částicím. Díky ergonomickému designu a pohodlnému těsnění kolem obličeje poskytuje maska pohodlí a bezpečí po celou dobu nošení. Maska je vybavena širokým polykarbonátovým zorníkem, který poskytuje široký výhled a zároveň chrání vaše oči. Msa 3S je ideální volbou pro profesionály v průmyslu, záchranných složkách nebo pro osobní ochranu doma.

Hlavní parametry:
- Profesionální ochrana proti plynům, výparům a částicím
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Polykarbonátový zorník s širokým zorným polem
- Ideální pro průmyslové použití, záchranné složky nebo osobní ochranu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MSA
Typ celoobličejové masky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud