Spolehněte se na kvalitu a ochranu s tvarovanou polomaskou Affinity 1100, která je navržena tak, aby poskytovala účinnou ochranu před průnikem pevných a tekutých částic aerosolů. Díky dostupným verzím FFP1, FFP2 a FFP3 dle normy EN 149:2001 si můžete vybrat tu správnou úroveň ochrany pro vaše potřeby. Buďte si jisti, že s touto polomaskou máte spolehlivého ochranného partnera v každodenních situacích, kde je důležitá bezpečnost a prevence. Hlavní parametry: - Dostupné verze: FFP1, FFP2, FFP3 -... Celý popis

Koupit za 555 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spolehněte se na kvalitu a ochranu s tvarovanou polomaskou Affinity 1100, která je navržena tak, aby poskytovala účinnou ochranu před průnikem pevných a tekutých částic aerosolů. Díky dostupným verzím FFP1, FFP2 a FFP3 dle normy EN 149:2001 si můžete vybrat tu správnou úroveň ochrany pro vaše potřeby. Buďte si jisti, že s touto polomaskou máte spolehlivého ochranného partnera v každodenních situacích, kde je důležitá bezpečnost a prevence.

Hlavní parametry:
- Dostupné verze: FFP1, FFP2, FFP3
- Norma: EN 149:2001
- Ochrana před pevnými a tekutými částicemi aerosolů
- Speciální tvarování pro pohodlné a bezpečné nošení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MSA
Velikost univerzální

Články odjinud