Respirátor Dräger Xplore 1320V FFP2 je dokonalou kombinací klasického komfortu a moderních inovací, které zajišťují maximální bezpečnost a pohodlí při nošení. Tato vysoce kvalitní předtvarovaná tělová maska poskytuje vynikající ochranu proti jemnému prachu, kapalným částicím a aerosolům nejen při práci, ale i v běžném životě. Díky nosní sponě a předtvarovanému tělu masky se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje a zajišťuje těsné a pohodlné přilnutí. Hlavní parametry: - Typ: FFP2 respirátor - Ochrana:... Celý popis

Koupit za 925 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Respirátor Dräger Xplore 1320V FFP2 je dokonalou kombinací klasického komfortu a moderních inovací, které zajišťují maximální bezpečnost a pohodlí při nošení. Tato vysoce kvalitní předtvarovaná tělová maska poskytuje vynikající ochranu proti jemnému prachu, kapalným částicím a aerosolům nejen při práci, ale i v běžném životě. Díky nosní sponě a předtvarovanému tělu masky se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje a zajišťuje těsné a pohodlné přilnutí.

Hlavní parametry:
- Typ: FFP2 respirátor
- Ochrana: proti jemnému prachu, kapalným částicím, aerosolům a biologickým činitelům rizikové skupiny 2
- Bezpečnost: splňuje normy DIN EN 149:2001 a DIN EN A1:2009
- Komfort: pohodlné nošení díky přírodnímu kaučukovému latexovému pásku
- Použití: určeno pouze k jednorázovému použití (NR)
- Snadné nasazování: jednoduché nastavení a rychlá manipulace s maskou
- Dolomitový test: splněný test dolomitového prachu s nízkým dýchacím odporem
- Bezpečnost: spolehlivá ochrana dýchacích cest před nebezpečnými částicemi

S respirátorem Dräger Xplore 1320V FFP2 budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, a to s maximálním komfortem a jednoduchostí použití. Buďte chráněni s důvěryhodným partnerem pro vaši bezpečnost - Dräger.
Zobrazit více

Parametry

respirátory s ventilací ano

Články odjinud