MSK Dräger X-plore 3500

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska Dräger X-plore 3500 je spolehlivým společníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí. Díky kombinaci s bajonetovými filtry dokáže účinně chránit před vdechováním částic, plynů a par. Ergonomický hlavový pavouk s inovativním vedením popruhu ve tvaru X zajišťuje pohodlné nošení s optimálním rozložením hmotnosti. Nosní část masky je pružná a umožňuje těsné uchycení i kombinaci s ochrannými brýlemi. Materiál DrägerFlex kombinuje snášenlivost s odolností, zatímco bezpečné... Celý popis

Koupit za 1 619 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska Dräger X-plore 3500 je spolehlivým společníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí. Díky kombinaci s bajonetovými filtry dokáže účinně chránit před vdechováním částic, plynů a par. Ergonomický hlavový pavouk s inovativním vedením popruhu ve tvaru X zajišťuje pohodlné nošení s optimálním rozložením hmotnosti. Nosní část masky je pružná a umožňuje těsné uchycení i kombinaci s ochrannými brýlemi. Materiál DrägerFlex kombinuje snášenlivost s odolností, zatímco bezpečné bajonetové uchycení umožňuje snadnou montáž filtrů. Dräger X-plore 3500 splňuje certifikaci podle normy DIN EN 140 a je ideální pro komerční použití dle stavebních předpisů.

Hlavní parametry:
- Velikost: M
- Počet připojitelných filtrů: 2
- Hmotnost: 170 g
- Materiál: DrägerFlex
- Ergonomický hlavový pavouk s vedením popruhu ve tvaru X
- Nosní část masky mimořádně pružná pro pohodlné nošení a těsné uchycení
- Možnost kombinace s ochrannými brýlemi
- Certifikace podle normy DIN EN 140
- Bezpečné bajonetové uchycení filtrů
- Ideální rozložení hmotnosti pro vysoký komfort nošení
- Snadná manipulace, čištění a údržba
- Možnost použití s různými filtry bajonetové řady Dräger X-plore®
Zobrazit více

Parametry

masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud