Tělo plynové masky Dräger Xplore 5500 je vyrobeno z robustního a k pokožce šetrného EPDM s dvojitým těsnicím rámem a trojitou těsnicí linkou, což zajišťuje bezpečné a pohodlné nasazení téměř pro všechny tvary obličeje. Pohodlný pětibodový popruh plynové masky Dräger zajišťuje nejen snadné a rychlé nasazení, ale díky své šířce také zabraňuje vzniku tlakových bodů na hlavě. Nezkreslující, nárazuvzdorný, žáruvzdorný a velmi pružný polykarbonátový zorník plynové masky s širokým úhlem 180° zaručuje velké... Celý popis

Koupit za 4 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tělo plynové masky Dräger Xplore 5500 je vyrobeno z robustního a k pokožce šetrného EPDM s dvojitým těsnicím rámem a trojitou těsnicí linkou, což zajišťuje bezpečné a pohodlné nasazení téměř pro všechny tvary obličeje. Pohodlný pětibodový popruh plynové masky Dräger zajišťuje nejen snadné a rychlé nasazení, ale díky své šířce také zabraňuje vzniku tlakových bodů na hlavě. Nezkreslující, nárazuvzdorný, žáruvzdorný a velmi pružný polykarbonátový zorník plynové masky s širokým úhlem 180° zaručuje velké zorné pole a široký výhled do všech stran. Inteligentní ventilační systém plynové masky s oddělenou vnitřní maskou zajišťuje, že se zorník nemlží, a zaručuje také jasný výhled. Celoobličejová maska má navíc plastový napínací rám pro zorník. Plynová maska Dräger je vybavena přípojkou Dräger pro bajonetové filtry a lze ji kombinovat s rozsáhlou nabídkou bajonetových filtrů Dräger. Konstrukce plynové masky s bočním připojením filtru vytváří volnější zorné pole směrem dopředu, což je nejčastější pracovní orientace. Je také pohodlnější při nošení díky ergonomickému rozložení hmotnosti s menším tahem dopředu, protože váha filtru je posunuta směrem ke krku. Plynová maska Dräger Xplore 5500 splňuje požadavky normy DIN EN 136:1998 (třída 2) a také přísné americké normy (schváleno NIOSH) a další světové normy. Tato plynová maska je určena pro komerční použití a dodává se bez filtru.

**Hlavní parametry:**
- Materiál těla masky: EPDM
- Zorník: Polykarbonát (PC)
- Konektor filtru: Plast
- Upínací rám: Vnitřní maska: EPDM
- Kryt hlavy: EPDM
- Vdechovací ventily: Přírodní kaučuk
- Výdechové ventily: Přírodní kaučuk
- Univerzální velikost pro všechny tvary obličeje
- Možnost kombinace s širokou nabídkou filtrů Dräger
- Pětibodový popruh pro pohodlné a bezpečné nasazení
- Splňuje nejvyšší nároky na těsné přilnutí a pohodlí
- Široký úhel zorného pole 180° pro maximální viditelnost
- Ventilační systém zabraňující zamlžení zorníku
- Ergonomický design pro snadné nošení
- Splňuje normy EN 136, NIOSH a další světové normy
Zobrazit více

Články odjinud