S laminovací soupravou bude oprava laminátových předmětů snadná a efektivní. Obsahuje vše, co potřebujete pro opravu - od polyesterové pryskyřice MTB a iniciátoru až po skelnou tkaninu, brusný papír a míchadlo. Vhodná je pro různé aplikace, jako jsou opravy lodí, sportovních potřeb, kapotáží či autodílů. Ideální je například pro opravu laminátových lodí nebo dětských skluzavek. S balením o hmotnosti 500 g máte dostatek materiálu na větší i menší projekty. S VOC hodnotou 350 g/l je souprava šetrná... Celý popis

Koupit za 367 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S laminovací soupravou bude oprava laminátových předmětů snadná a efektivní. Obsahuje vše, co potřebujete pro opravu - od polyesterové pryskyřice MTB a iniciátoru až po skelnou tkaninu, brusný papír a míchadlo. Vhodná je pro různé aplikace, jako jsou opravy lodí, sportovních potřeb, kapotáží či autodílů. Ideální je například pro opravu laminátových lodí nebo dětských skluzavek. S balením o hmotnosti 500 g máte dostatek materiálu na větší i menší projekty. S VOC hodnotou 350 g/l je souprava šetrná k životnímu prostředí.

Hlavní parametry:
- Obsah: polyesterová pryskyřice MTB, iniciátor, skelná tkanina, brusný papír, míchadlo
- Určeno pro: opravy laminátových předmětů, lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů
- Příklad použití: oprava laminátových lodí, dětských skluzavek
- Balení: souprava 500 g
- VOC: 350 g/l
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stachema

Články odjinud