Tiché a bezpečné lepení dřevěných podlahovin je nyní snadné díky trvale pružnému jednosložkovému lepidlu na bázi MS polymerů. Toto inovativní lepidlo je bez obsahu vody a rozpouštědel, což zajišťuje jeho trvanlivost a bezpečnost. Navíc tlumí kročejový hluk a je zcela bez zápachu, což zlepšuje uživatelský komfort. Díky svému neutrálnímu pachu a velmi nízkému obsahu emisí je ideální volbou pro interiérové lepení různých druhů dřevěných podlahovin. Toto lepidlo je připraveno k okamžité aplikaci, což... Celý popis

Koupit za 2 498 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tiché a bezpečné lepení dřevěných podlahovin je nyní snadné díky trvale pružnému jednosložkovému lepidlu na bázi MS polymerů. Toto inovativní lepidlo je bez obsahu vody a rozpouštědel, což zajišťuje jeho trvanlivost a bezpečnost. Navíc tlumí kročejový hluk a je zcela bez zápachu, což zlepšuje uživatelský komfort. Díky svému neutrálnímu pachu a velmi nízkému obsahu emisí je ideální volbou pro interiérové lepení různých druhů dřevěných podlahovin.

Toto lepidlo je připraveno k okamžité aplikaci, což usnadňuje proces instalace podlahovin. Je vhodné pro lepení vlysů o tloušťce 16 - 22 mm, velkoformátových vícevrstvých krytin a dvouvrstvých či třívrstvých fertigparket na různé podklady včetně savých i nesavých povrchů. Je však důležité si uvědomit, že není vhodné používat ho na bitumenové podklady jako je litý asfalt.

Hlavní parametry:
- Trvale pružné jednosložkové lepidlo na bázi MS polymerů
- Bez obsahu vody a rozpouštědel
- Tlumí kročejový hluk
- Bez zápachu
- Velmi nízký obsah emisí
- Připraveno k okamžité aplikaci
- Vhodné pro různé druhy dřevěných podlahovin v interiéru
- Nevhodné na bitumenové podklady (litý asfalt)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Murexin
Typ lepidla
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud