Oživte své ptačí přátele s touto přírodní hračkou z dřeva, která je určena speciálně pro andulky a korely. Tato hračka je vybavena řetízkem, provázkem a zvonečkem, které zajistí nejen zábavu, ale také stimulaci pro vaše ptačí miláčky. S délkou 20 cm je ideální pro jejich hravost a zároveň nezabere moc místa v kleci. Díky přírodním materiálům si můžete být jisti, že vaši ptáci mají k dispozici bezpečnou a zdravou hračku, která zaručí hodiny zábavy a šťastného ptačího života. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Oživte své ptačí přátele s touto přírodní hračkou z dřeva, která je určena speciálně pro andulky a korely. Tato hračka je vybavena řetízkem, provázkem a zvonečkem, které zajistí nejen zábavu, ale také stimulaci pro vaše ptačí miláčky. S délkou 20 cm je ideální pro jejich hravost a zároveň nezabere moc místa v kleci. Díky přírodním materiálům si můžete být jisti, že vaši ptáci mají k dispozici bezpečnou a zdravou hračku, která zaručí hodiny zábavy a šťastného ptačího života.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Vybavení: řetízek, provázek, zvoneček
- Určení: pro andulky a korely
- Velikost: 20 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie

Články odjinud