Zamilovali jste si vyšívání a hledáte nový inspirativní motiv? Co takhle vyšít krásný šípek na ubrus? S touto předlohou na vyšívání 47-0302 se vám to snadno podaří! Motiv šípku je elegantní a nadčasový, skvěle se hodí do každého interiéru. Díky tomuto setu můžete jednoduše a rychle vytvořit vlastní vyšívaný ubrus, který bude skvěle doplňovat vaši domácnost. Buďte kreativní a pusťte se do práce s tímto inspirativním návodem na vyšívání! Hlavní parametry: - Předloha na vyšívání motivu šípku - Číslo... Celý popis

Koupit za 13 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zamilovali jste si vyšívání a hledáte nový inspirativní motiv? Co takhle vyšít krásný šípek na ubrus? S touto předlohou na vyšívání 47-0302 se vám to snadno podaří! Motiv šípku je elegantní a nadčasový, skvěle se hodí do každého interiéru. Díky tomuto setu můžete jednoduše a rychle vytvořit vlastní vyšívaný ubrus, který bude skvěle doplňovat vaši domácnost. Buďte kreativní a pusťte se do práce s tímto inspirativním návodem na vyšívání!

Hlavní parametry:
- Předloha na vyšívání motivu šípku
- Číslo modelu: 47-0302
- Ideální pro vyšívací práce na ubrusech
- Elegantní a nadčasový design motivu šípku
- Skvělý způsob, jak přidat osobitý dotek do vaší domácnosti
Zobrazit více

Články odjinud