Rádi byste se pustili do vyšívání a hledáte inspiraci? Máme pro vás skvělý produkt - předlohu na vyšívání ubrusu s nádhernými výšivkami. Tento ubrus s výšivkami vám umožní vytvořit skvostný doplněk pro váš domov, který okouzlí každého návštěvníka. Díky této předloze budete mít jasný návod, jak na to, a vaše ruční práce se stane skutečným uměleckým dílem. Vyšívání je skvělý způsob relaxace a kreativity, a s touto předlohou na ubrus to bude ještě zábavnější. Rozveselte svůj domov kvalitním ručně vyšívaným... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se pustili do vyšívání a hledáte inspiraci? Máme pro vás skvělý produkt - předlohu na vyšívání ubrusu s nádhernými výšivkami. Tento ubrus s výšivkami vám umožní vytvořit skvostný doplněk pro váš domov, který okouzlí každého návštěvníka. Díky této předloze budete mít jasný návod, jak na to, a vaše ruční práce se stane skutečným uměleckým dílem. Vyšívání je skvělý způsob relaxace a kreativity, a s touto předlohou na ubrus to bude ještě zábavnější. Rozveselte svůj domov kvalitním ručně vyšívaným ubrusem a dejte mu osobitý a jedinečný dotek.

Hlavní parametry:
- Předloha na vyšívání ubrusu
- Obsahuje návod a vzory pro výšivku
- Velikost A4
- Skvělý způsob relaxace a kreativity
- Vytvořte si vlastní ručně vyšívaný ubrus s nádhernými výšivkami
Zobrazit více

Články odjinud