NCRealher 6200 Polomaska

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Hledáte spolehlivou ochranu při práci s nebezpečnými látkami? S touto opakovaně použitelnou polomaskou 6200 budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před škodlivými částicemi a plyny. Tato maska je vybavena kvalitními filtry, které zajistí efektivní filtrace vzduchu a zaručí vám bezpečný a pohodlný zážitek při práci. Díky pohodlnému designu se maska snadno nasazuje a dobře sedí na obličeji, což zvyšuje vaši pohyblivost a komfort. Buďte připraveni na jakoukoli pracovní výzvu s touto... Celý popis

Koupit za 254 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivou ochranu při práci s nebezpečnými látkami? S touto opakovaně použitelnou polomaskou 6200 budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před škodlivými částicemi a plyny. Tato maska je vybavena kvalitními filtry, které zajistí efektivní filtrace vzduchu a zaručí vám bezpečný a pohodlný zážitek při práci. Díky pohodlnému designu se maska snadno nasazuje a dobře sedí na obličeji, což zvyšuje vaši pohyblivost a komfort. Buďte připraveni na jakoukoli pracovní výzvu s touto spolehlivou polomaskou 6200.

Hlavní parametry:
- Opakovaně použitelná polomaska 6200
- Kvalitní filtry pro efektivní ochranu
- Pohodlný design pro snadné nasazování a pohyb
- Ideální pro práci s nebezpečnými látkami a plyny
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud