ND- těsnění lisu na ovoce

100 %
Stars
(1 hodnocení)

S naším těsněním lisu na ovoce už nikdy neztratíte ani kapku šťávy! Díky tomuto praktickému doplňku k vašemu lisu na ovoce budete moci vytěžit maximum ze všech druhů ovoce, aniž byste museli řešit nepříjemné úniky šťávy. Těsnění je vyrobeno z odolného materiálu, který snadno udrží tlak a zároveň je jednoduché na čištění. S tímto těsněním se vaše lisování stane hladkým a efektivním procesem, který vám ušetří čas i úsilí. Za pouhých 16,00 Kč můžete mít jistotu, že každá kapka šťávy skončí přesně tam,... Celý popis

Koupit za 16 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším těsněním lisu na ovoce už nikdy neztratíte ani kapku šťávy! Díky tomuto praktickému doplňku k vašemu lisu na ovoce budete moci vytěžit maximum ze všech druhů ovoce, aniž byste museli řešit nepříjemné úniky šťávy. Těsnění je vyrobeno z odolného materiálu, který snadno udrží tlak a zároveň je jednoduché na čištění. S tímto těsněním se vaše lisování stane hladkým a efektivním procesem, který vám ušetří čas i úsilí. Za pouhých 16,00 Kč můžete mít jistotu, že každá kapka šťávy skončí přesně tam, kam má.

Hlavní parametry:
- Materiál: odolný plast
- Snadné čištění
- Zabraňuje úniku šťávy
- Efektivní lisování ovoce
- Cena: 16,00 Kč
Zobrazit více

Články odjinud