Neo ffp3 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hledáte spolehlivou ochranu proti prachu a nečistotám při práci nebo domácích aktivitách? S polomaskou Neo Protiprachová FFP3 s ventilem 97-321 budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před škodlivými částicemi. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje tato polomaska vysokou úroveň ochrany a zároveň je pohodlná při nošení. Ventil zajišťuje snadný odvod tepla a vlhkosti, což zvyšuje pohodlí a minimalizuje riziko zamžení brýlí. S touto polomaskou se budete cítit bezpečně... Celý popis

Koupit za 353 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivou ochranu proti prachu a nečistotám při práci nebo domácích aktivitách? S polomaskou Neo Protiprachová FFP3 s ventilem 97-321 budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny před škodlivými částicemi. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje tato polomaska vysokou úroveň ochrany a zároveň je pohodlná při nošení. Ventil zajišťuje snadný odvod tepla a vlhkosti, což zvyšuje pohodlí a minimalizuje riziko zamžení brýlí. S touto polomaskou se budete cítit bezpečně a pohodlně při každé činnosti, kde je potřeba ochrany dýchacích cest.

Hlavní parametry:
- Typ: FFP3
- S ventilem pro snadný odvod tepla a vlhkosti
- Vysoká úroveň ochrany proti prachu a nečistotám
- Pohodlné nošení i po delší dobu
- Kvalitní materiál a precizní zpracování
- Ideální pro práci i domácí aktivity
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud