Barva, která promění vaše hedvábí v umělecké dílo! S touto vodou ředitelnou barvou můžete snadno vytvářet barevné vzory a designy na hedvábných látkách. Po zaschnutí je důležité zafixovat barvu z rubu zažehlením při teplotě 180°C - jednoduchý postup, který zajistí, že vaše umělecké dílo zůstane krásné a barevné po dlouhou dobu. Buďte kreativní a pusťte se do tvorby s touto kvalitní barvou na hedvábí! Hlavní parametry: - Vodou ředitelná barva pro hedvábí - Doporučená fixace z rubu zažehlením při... Celý popis

Koupit za 88 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Barva, která promění vaše hedvábí v umělecké dílo! S touto vodou ředitelnou barvou můžete snadno vytvářet barevné vzory a designy na hedvábných látkách. Po zaschnutí je důležité zafixovat barvu z rubu zažehlením při teplotě 180°C - jednoduchý postup, který zajistí, že vaše umělecké dílo zůstane krásné a barevné po dlouhou dobu. Buďte kreativní a pusťte se do tvorby s touto kvalitní barvou na hedvábí!

Hlavní parametry:
- Vodou ředitelná barva pro hedvábí
- Doporučená fixace z rubu zažehlením při teplotě 180°C
- Ideální pro tvorbu barevných vzorů a designů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nerchau
Barva černé

Články odjinud