Vylepšete prostředí vašich pernatých kamarádů s přírodním bidýlkem NOBBY! Toto bidýlko je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva a poskytne vašim ptákům příjemné místo k sezení a hraní. Díky snadnému úchytu lze bidýlko jednoduše umístit do klece a poskytnout tak vašim ptákům nový prvek zábavy a pohodlí. S průměrem 10 - 12 mm a délkou 30 cm je to ideální místo pro vaše ptačí přátele relaxovat a cvičit své nožičky. Hlavní parametry: - Materiál: bukové dřevo - Úchyt: snadný do klece - Průměr: 10 - 12... Celý popis

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vylepšete prostředí vašich pernatých kamarádů s přírodním bidýlkem NOBBY! Toto bidýlko je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva a poskytne vašim ptákům příjemné místo k sezení a hraní. Díky snadnému úchytu lze bidýlko jednoduše umístit do klece a poskytnout tak vašim ptákům nový prvek zábavy a pohodlí. S průměrem 10 - 12 mm a délkou 30 cm je to ideální místo pro vaše ptačí přátele relaxovat a cvičit své nožičky.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo
- Úchyt: snadný do klece
- Průměr: 10 - 12 mm
- Délka: 30 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Materiál dřevo

Články odjinud