Pokud hledáte přírodní a kvalitní doplněk pro klec vašeho ptáčka, pak je dřevěné bidýlko NOBBY tou správnou volbou. Toto bidýlko je vyrobeno z bukového dřeva, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Díky snadnému úchytu lze bidýlko jednoduše připevnit do klece vašeho ptačího kamaráda. S průměrem 10 až 12 mm a délkou 40 cm poskytne ptákovi dostatek prostoru k sezení a cvičení svých nožiček. Navíc dřevěné bidýlko dodá kleci příjemný přírodní vzhled, který ocení nejen vaše domácí zvířátko, ale i vy.... Celý popis

Koupit za 34 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte přírodní a kvalitní doplněk pro klec vašeho ptáčka, pak je dřevěné bidýlko NOBBY tou správnou volbou. Toto bidýlko je vyrobeno z bukového dřeva, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Díky snadnému úchytu lze bidýlko jednoduše připevnit do klece vašeho ptačího kamaráda. S průměrem 10 až 12 mm a délkou 40 cm poskytne ptákovi dostatek prostoru k sezení a cvičení svých nožiček. Navíc dřevěné bidýlko dodá kleci příjemný přírodní vzhled, který ocení nejen vaše domácí zvířátko, ale i vy.

Hlavní parametry:
- Materiál: bukové dřevo
- Úchyt: snadný do klece
- Průměr: 10 - 12 mm
- Délka: 40 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Materiál dřevo

Články odjinud